IHuHXlyYPg63XHPnvNhNjPF0P6XemoQW_phwrCCayDY

8 יתרונות מפתיעים לפרסום על תחתיות ממותגות

By October 25, 2014 Uncategorized No Comments

מחקרים וסקרי שוק מדגימים שוב ושוב את היתרונות שיש למדיות ייחודיות על זכירות קמפיינים. הסקרים של באטם ליין מדיה הראו נתוני זכירות גבוהים דרמטית לקמפיינים שנערכו על תחתיות בקרב קהל יעד של צעירים בגילאי 18-34. אך מה עושה את הפרסום על תחתיות כל כך יעיל? ריכזנו כאן שמונה יתרונות למדיה, שאולי לא חשבתם עליהם…

1. קהל יעד ממוקד – אחד היתרונות של השימוש בקוסטרים כמדיה, הוא האפשרות להגיע לקהל יעד מדוייק – פרסום לצעירים. מיקוד זה עשוי להיות קשה במדיה האופליין, ישנו קושי להגיע לקהל ספציפי של צעירים, אך באמצעות המדיה תוכלו לפלח את קהל היעד שלכם בין הגילאים השונים בטווח הצעיר (18-34) וכמו כן תוכלו לפלח את הקל שלכם מבחינה גאוגרפית, עד לרמה של בחירת פאבים עם מאפיינים ספציפיים.

קולנוע רב חן תחתיות פסיכומטרי תחתיות ez way

(בתמונה: קמפיין תחתיות קולנוע רב חן מפולח לפי פאבים בקרבת דיזינגוף, וקמפיין תחתיות פסיכומטרי ezway מפולח לפי פאבים בגילאי 20-25)

2. זמן חשיפה ארוך במיוחד – מהו זמן החשיפה הממוצע למדיות השונות? הרדיו, הטלויזיה, האינטרנט, שילוט החוצות והמדיות המודפסות השונות כולן אינן מתקרבות לזמן החשיפה של התחתיות. התחתית נמצאת מול הלקוח למשך ערב שלם. יש לנו זמן רב לעניין אותו, ויכולים להיות בטוחים שהוא לא יפספס את המסר שלנו, ולא ישכח ממנו לאחר זמן קצר.

שוופס קמפיין תחתיות

(הרבה זמן פנוי כבר אמרנו? בתמונה: שוופס קמפיין תחתיות – מרכיבים קוקטיילים מתחתיות)

3. מדיה אינטראקטיבית – כיום אנחנו יודעים כי פקטור משמעותי בשיווק הוא engagement. כבר לא מספיקה חשיפה, אנחנו רוצים להפעיל את הלקוח ולגרום לו להשתתף באופן פעיל בפרסום. ידוע כי דבר זה מחזק מאד את הקשר בין הלקוח למותג. אולי היתרון הכי מעניין של המדיה הוא האפשרויות האינטרקטיביות הרבות שיש לתחתיות הללו. אפשר לכתוב על התחתיות, לקפל, לאסוף, להפוך, לשלוח sms, לסרוק ברקוד ועוד ועוד. הלקוח בסיטואציה מהנה שיוצרת תנאים נוחים לאינטראקציה. אנו ממליצים בחום לשלב אלמנטים המעודדים אינטראקציה בקמפיין.

תחתיות ממותגות לדורקס תחתיות ממותגות דורקס

(בתמונה: קמפיין תחתיות אינטראקטיבי של דורקס פליי – סדרת משחקים על תחתיות)

4. לוקחים הביתה – אנשים רבים אוספים תחתיות. הקמפיין בעצם לא נגמר בפאב אלא פעמים רבות אנשים ייקחו את התחתיות שלכם הביתה והפרסום ימשיך להתגלגל הלאה.

אולג'ובס קמפיין תחתיות

(בתמונה: קמפיין תחתיות של אולג’ובס)

5. מדיה אהודה – היחס למסר (what) תלוי רבות במי מספר אותו (who) עיקרון זה הוא המניע ליצירת קמפיינים מבוססי פרזנטורים במשך שנים רבות בכל העולם. אנו מאמינים כי התחתיות שלנו היא פרזנטור מעולה! הלקוחות אוהבים את המדיה לכשעצמה, ועובדה זו משפיעה על איך שהמסר שלך מוצג.

אנשים אוהבים

(בתמונה: אנשים שממש אוהבים תחתיות!)

6. מצב רוח חיובי – הלקוח שלך לא נמצא בפקק תנועה או מחכה שהסדרה שלו תתחיל. הוא נמצא במקום חיובי, באווירה חיובית, עם אנשים שהוא אוהב, מוזיקה טובה ובירה! כלומר הסיטואציה שבה אנו פוגשים את הקהל שלנו היא מאוד חיובית עבורו.

רשת קמפיין תחתיות רשת קמפיין תחתיות

(בתמונה: קמפיין תחתיות לרשת עבור 101 דרכים לעוף משעשועון, תחתיות טריוויה – הפותרים קיבלו צ’ייסר!)

7. גורם ההפתעה – בניגוד למדיות אחרות, התחתיות הן מקום מפתיע להתקל בו במסרים, ולכן אין סיכוי שיתעלמו מהמסר שלך. אנחנו מוקפים מדי יום בשלל מדיות מרכזיות מוכרות ונראה שלמדנו לסנן אותן או להתעלם מהן, כי אנחנו מצפים להן כל כך. התחתיות הן קודם כל הפתעה, הן מושכות תשומת לב ללא מאמץ, ומעוררות תגובות חיוביות!

תחתיות ממותגות מרצדס מרצדס סמארט קמפיין תחתיות

(בתמונה: קמפיין תחתיות מרצדס סמארט)

8. אפשרות לשיחה – הפאב הוא מקום שבו חברים נפגשים. על מה הם ידברו? יתרון מעניין נוסף שיש לפרסום על תחתיות הוא שיש סיכוי גדול יותר לעורר שיחה על המותג שלך. התחתיות נמצאות במרכז השולחן, ויכולות בקלות לעורר שיחה על המסר שלך!

נשנושים קמפיין תחתיות נשנושים קמפיין תחתיות

(בתמונה: נשנושים קמפיין תחתיות, התחתית קראה ללקוחות לשלוח sms ולקבל נושא רנדומלי לשיחה!)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

הזמינו תחתיות מודפסות משלכם! למחירון המלא